Tekil mesaj gösterimi
Alt 13 Mayıs 2024, 20:45   #1
4GuiLty
Master
4GuiLty kullanıcısının Avatarı

KOF Yaşı: 7 ay 26 gün
Üye No: 2439
Konular: 572
Rep Gücü: 13
Rep Puanı: 1273
Varsayılan Aziz Yıldırım aday olma kararı aldı

Aziz Yıldırım aday olma kararı aldı

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada "Çarşamba günü bir basın toplantısı yapacağız. Bu toplantıda Fenerbahçe başkanlığına aday olduğumu duyuracağım." ifadelerini kullandı.
1998-2018 yılları arasında 20 yıl Fenerbahçe başkanlığı yapan Aziz Yıldırım, 2018 yılındaki seçimli olağan genel kurulda Ali Koç'a karşı başkanlık yarışını kaybetmişti.
Ali Koç 16 bin 92 oy alarak yeni başkan olurken, Aziz Yıldırım ise 4 bin 644 oyda kalmıştı.
"Henüz liste hazırlamadım"
Medyada yer alan yönetim kurulu listesi haberlerini ise yazılı açıklamayla yalanlayan Aziz Yıldırım, "Sosyal medyada benim adıma bazı gerçek olmayan yönetim listeleri yayınlanarak dezenformasyon yaratılmaktadır. Ben henüz bir yönetim veya kurul listesi hazırlamadım. Çarşamba günü yapacağım basın toplantısının ardından çalışmalara başlayacağım ve yönetime/kurullara düşündüğüm isimlerle görüşeceğim. Bu tip manipülatif paylaşımlar son derece ayıptır. Daha önce de defalarca ifade ettiğim gibi, benim ağzımdan çıkmayan bu tip yalan bilgilere itibar edilmemesini kamuoyundan rica ederim." dedi.